Kara Büyü Bozma

Yapılacak olan  siyah büyüyü yada halk arasında kara büyü bozmak amaçlı belli bazı uygulamalar inşa edilmesi gerekir , siyah büyü bozmak ama birçok harika bir medyumun işidir . Önce siyah büyü ne şekilde bozulur sualine cevap sunmak amaçlı yapılmış olan bu büyünün neden yapıldığının tespiti gerekir . Bu tespiti tabi siz kendisinin başınıza yapamazsınız .

Üzerinizde şöyle bir iyi olmayan tesir hissediyorsanız yapmanız gerekli olan bu iyi olmayan hissin kaynağını öğrenmek olacaktır.Anında bir medyum gittikçe durumunuz ile ilgili evrensel bir bakım yaptırmalısınız.Aslında medyum sizlere yapacağı bakım sonrasında üzerinizde siyah büyü varsa bunu söyleyecek ve neden bu büyüyün yapıldığını anlam edecektir.

Ardından bu yapılmış olan büyünün etkisini yok etmek amaçlı gerek olan adımlar atılacaktır.Tek burada uyarı etmeniz gerekli olan mühim bir husus var.Gittiğiniz medyum kesinlikle emin bir medyum olmalıdır,bağış dilediğiniz medyumun iyi niyetli olup olmadığından emin olmalısınız.Yoksa art niyetli bir medyuma giderseniz sizlere üzerinizde siyah büyü olmasa dahi meydana geldiğini söyleyecek ve sizi hatalı yönlendirip kayıp görmenize neden olacaktır.

Bu işlerde dosdoğru bir medyum bulup devamlı olarak benzer tanıdığınız güvendiğiniz bir medyumla çalışmanız sizin faydanıza olacaktır . Bana iştirak eden bir birçok fert daha bir önce değişik medyumlarda bağış aldıklarını ama hiç bir yarar göremediklerini devamlı olarak dile getiriyorlar .

Bu sebeple siz siz olun çalışacağınız medyumu birçok iyi seçin . Şayet bana derseniz ki hocam biz nerden bilelim iyi mi yoksa iyi olmayan mü diye , o takdirde bana mail adresimden problemlerinizi yazarsanız bendeniz elimden iştirak eden yardımı sizler amaçlı seve seve yaparım sevgili kardeşlerim .